субота, 25.02.2012, 15:00 -> 14:30
Новости дана
Шеф београдског преговарачког тима у дијалогу са Приштином Борислав Стефановић представио је јавности детаље договора у Бриселу и рекао да Србија није признала Косово, нити ће то икада учинити.
Autor:
Радио Београд 1
“Новости дана”, централна информативна емисија Првог програма Радио Београда емитује се од јесени 1958. године. Још од тада, представља релевантан и свеобухватан преглед најважнијих информација и догађаја из земље и света. [ детаљније ]
Најмање 39 особа погинуло у сукобима демонстраната и владиних снага широм Сирије. Амерички државни секретар Хилари Клинтон поручила сиријском председнику Башару Асаду да ће платити "скупу цену" за нарушавање људских права народа Сирије.
Церемонијом свечаног отварања и пројекцијом филма "Дрво живота" Теренса Малика синоћ је у београдском Центру "Сава" отворен 40. Међународни филмски фестивал "Фест", који ће трајати до 4. марта.
Уредник и водитељ Светлана Живковић.
Уредник вести Вера Ракин.
Радио Београд 1, 15.00
Коментари