Формула 202

Екслузиван гост у контакт програму “Пресинг” Београда 202, биће двоструки шампион Европе у аутомобилизму Душан Борковић. Српски ас, освојио је недавно Европски шампионат туринг аутомобила (ЕТЦЦ) и остварио највећи успех у историји домаћег аутомобилизма, пошто је после шампионата Европе на брдским стазама освојио и првенство на кружним стазама. На који начин је савладао противнике али и бројне проблеме у припремама за овај изузетно скуп наступ. Како је успео да издржи последњу трку у којој је имао удес, озбиљну повреду и скоро уништен аутомобил. Зашто је напустио светски шампионат(ВТЦЦ) и окренуо се европском првенству и да ли намерава да се врати у светску конкуренцију, нека су од питања на која ће одговоре дати овај изузетни спортиста. Водитељ у студију Слободан Игрутиновић.

Формула

Autor:
Београд 202

Формула 202 је емисија која, као калеидоскоп, свакодневно доноси нову слику света. Последњи сат је резервисан за - нашу тему - тему о којој вреди говорити. На програму је радним данима од 10-13 часова. [ детаљније ]