Читај ми!

Voditelj BHT1 ismejao ćirilicu, Dodik odgovara: Demonstracija suživota

Novinar i voditelj BHT1 Elvir Bucalo je u programu ove televizije ćirilično pismo nazvao "hijeroglifima". Na to je reagovao srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik ističući da je to demonstracija "suživota" u BiH.

Elvir Bucalo u emisiji koju vodi na BHT1 ismejao ćirilično pismo.

"Za one koji nisu mogli da pročitaju ove hijeroglife kojima je napisan naziv naše emisije, ja ću vam prevesti: BHT1 Uživo ćirilicom", rekao je Bucalo.

Usledilo je reagovanje srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika, koji je poručio da je Bucalo, kako kaže, demontrirao kako izgleda "suživot" u BiH.

"Da je kojim slučajem novinar Srbin, a predmet ismijavanja latinica, vjerujem da bi već bio suspendovan. Zahvalan sam mu što je pokazao ono o čemu godinama govorim. Muslimanski nacionalizam razara sve u BiH", napisao je Dodik na Tviteru i objavio video u kojem se čuje kako voditelj ismeva ćirilicu.

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса