Nasukala se jedrilica na Luštici, jedna osoba poginula
Jedrilica sa šest članova posade iz Kotora nasukala se u blizini uvale Dobreč na poluostvu Luštica, i tom prilikom je poginula jedna osoba, nezvanično saznaje "Radio Jadran".
Spasene su dve osobe koje su ostale na hridima, naveo je za RTCG direktor Uprave pomorsk.e bezbednosti (UPS) Crne Gore Safet Kočan.
Nesreća se dogodila oko 13 sati usled jakog vetra i velikih talasa.
Na lice mesta je upućena plovna jedinica policije, kao i Služba hitne pomoći.
Takođe, helikopteri MUP-a nadgledaju teren kako bi utvrdili šta je s ostalim članovima posade.
Zbog loših vremenskih prilika otežan je pristup mestu nesreće.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар