Hapšenje narko-dilera na području Brčkog
Nekoliko osoba koje se terete za trgovinu drogom uhapšeno je na području Brčkog, a u akciji je učestvovalo više desetina policijskih službenika Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) i policije Brčko Distrikta, saopštilo je Tužilaštvo BiH.
Kako je saopšteno, meta akcije su osumnjičeni sa područja Brčko Distrikta, koji su pod istragom da su kao organizovana kriminalna grupa u BiH krijumčarili i prodavali veće količine droge, među kojima heroin, kokain i marihuanu.
Prema prikupljenim dokazima, droga je na područje BiH, odnosno Brčko Distrikta, krijumčarena uglavnom iz Srbije, a osumnjičeni su bili deo narko-dilerske mreže prema BiH i inostranstvu.
Nakon pretresa i hapšenja, osumnjičeni će biti predati postupajućem tužiocu koji će ih ispitati i posle toga doneti odluku o merama pritvora ili merama zabrane.
Tužilaštvo BiH, zajedno sa partnerskim policijskim i bezbednosnim agencijama u BiH i susednim zemljama, učestvuje u aktivnostima u borbi protiv međunarodnog krijumčarenja droge, piše u saopštenju.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар