Читај ми!

Alkaraz lako sa De Minorom, Cicipas predao Fisu

Španski teniser Karlos Alkaraz pobedio je u četvrtfinalu turnira u Barseloni Australijanca Aleksa de Minora sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3. Stefanos Cicipas zbog povrede predao je meč Arturu Fisu.

Alkaraz je opravdao ulogu favorita protiv Argentinca posle sat i 40 minuta igre. Španac je drugi, a De Minor sedmi igrač sveta.

Prvi set bio je uzbudljiviji za publiku u Barseloni.

Viđeno je čak pet brejkova. Prvo je De Minor oduzeo servis rivalu, čime je poveo sa 3:1, ali je Alkaraz uzvratio i uspeo da poravna na 3:3.

U nastavku je Australijanac ponovo uspeo da oduzme servis rivalu, ali je domaći teniser ribrejkovao.

Alkaraz pri vođstvu od 6:5 koristi drugu set-loptu i dolazi do vođstva.

Špancu je za pobedu bio potreban jedan brejk u šestom gemu drugog seta čime je došao do pobede i novog polufinala, u kojem će se sastati sa Arturom Fisom iz Francuske, kojem je Cicipas predao meč zbog povrede.

уторак, 22. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом