Читај ми!

Đoković saznao imena rivala u Monte Karlu, duel Lajovića i Krajinovića u prvom kolu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković, kao prvi nosilac, biće slobodan na startu Mastersa u Monte Karlu, odlučeno je žrebom.

Novakov protivnik u drugom kolu biće bolji iz duela između Aleksandra Fokine i Marka Girona, dok ga zatim potencijalno čeka meč sa Robertom Bautista-Agutom.

Zanimljivo je da je Đokoviću "projektovani rival" u četvrtfinalu šampion Majamija mladi Španac Karlos Alkaras.

Za najboljeg tenisera sveta biće to tek drugi turnir ove sezone, prethodno je nastupao samo u Dubaiju.

Novak je u Kneževini prvi nosilac, dok na turniru zbog povreda neće učestvovati Danil Medvedev i Rafael Nadal. 

Na startu turnira igraće se srpski derbi između Dušana Lajovića i Filipa Krajinovića, dok će Laslo Đere odmeriti snage protiv igrača iz kvalifikacija.

Masters u Monte Karlu na programu je od 10. do 17. aprila.

среда, 23. април 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом