Читај ми!

Crno-beli ostali bez kapitena - razišli se Partizan i Rade Zagorac

Doskorašnji kapiten košarkaša Partizana Rade Zagorac, od naredne sezone neće igrati za crno-bele, saopštio je klub iz Humske.

"Rade, hvala na svemu što smo zajedno prošli tokom prethodne četiri sezone! Puno sreće i uspeha u nastavku karijere!", napisali su crno-beli na Tviteru.

Doskorašnjem kapitenu crno-belih istekao je ugovor ovog leta, a sada je jasno da neće dobiti novi. 

Zagorac je u Partizan došao 2018. godine nakon kratke epizode u španskom Betisu, za koji je zaigrao pošto su ga otpustili Memfis grizlisi.

Draftovan je 2016. godine, a Boston ga je odabrao sa 35. mesta i prosledio u Memfis. Igrao je Letnju ligu za Grizlise 2017. godine, ali je ostao bez ugovora pred početak NBA sezone.

Zagorac je sa crno-belima osvojio dva Kupa Radivoja Koraća i jedan Superkup Jadranske lige.

Igrao je i za Megu, sa kojom je takođe osvojio Kup Koraća 2016. godine, i Smederevo 1953.

Zagorac je treći igrač sa kojim se Partizan po okončanju sezone zvanično rastao, posle Nemanje Dangubića i Dalasa Mura.

уторак, 22. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом