Siti siguran na obali mora, šampionska trka i dalje traje

Fudbalerima Mančester sitija prijao je izlet na jug zemlje, gde su bez većih problema pobedili Bornmut sa 2:0, u poslednjoj utakmici 25. kola engleske Premijer lige.

Bornmut je bio kvalitetan rival Sitiju, ali je ekipa Pepa Gvardiole ipak uspela da osvoji bitna tri boda u borbi za šampionsku titulu.

Rahim Sterling je doveo "građane" u 29. minutu do prednosti, da bi konačan rezultat autogolom postavio Tajron Mings u 69.

Mančester siti 13 utakmica pre kraja prvenstva zauzima drugo mesto na tabeli sa 52 boda, osam manje od Čelsija, dok je Bornmut 14. sa 26.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 16. април 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом