Jakna i kaciga mu spasile život!

Brendon Jankovski, 20-godišnji motociklista, srećan je što je ostao živ nakon saobraćajne nesreće na auto-putu u Minesoti, kada je neobezbeđeni bazen iz drugog vozila ispao na put, tačno isped motocikliste.

Jankovski je na sve načine pokušao da zaobiđe prepreku, ali bezuspešno. Na svu sreću, imao je kacigu i zaštitnu jaknu koja prekriva ruke pa je prošao bez ozbiljnijih povreda.

Interesantno je da je zaštitnu jaknu kupio samo pola sata pre nesreće.

„Upravo na dan nesreće sam kupio jaknu i razmišljao da moram da se vratim sledeće nedelje da kupim kompletnu opremu, koja mi je neophodna da bih se sačuvao ukoliko dođe do nesreće. Ispostavilo se da su mi jakna i kaciga doslovno spasile život“, istakao je Jankovski nakon nesreće.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом