U ovaj bar u Dubaiju ide se na čašicu dremke!
Vođeni istraživanjima koja su pokazala da popodnevni san utiče na to da bolje radimo i da imamo više energije, vlasnici "Nap Bar"-a omogućili su stanovnicima Dubaija da pauzu tokom dana provedu na nekom od njihovih udobnih kreveta!
Francuska kompanija "Smarin", koja se mahom bavi pružanjem dizajnerskih usluga, osmislila je, a zatim i uredila kafe-bar "Nap Bar".
Reč je o mestu gde možete doći i u miru provesti vreme između dva sastanka ili čak odspavati.
Ambijent je prijatan, svetlih boja kako bi gosti mogli da se opuste veoma brzo.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар