Elegantni modeli na reviji Dragane Ognjenović

Revija beogradske kreatorke Dragane Ognjenović održana je u „Dorćol placu“, gde su predstavljeni modeli za nastupajuću sezonu proleće/leto 2017. godine.

Елегантни модели на ревији Драгане Огњеновић Елегантни модели на ревији Драгане Огњеновић

Prepoznatljiva po svedenim linijama i minimalnoj geometriji, Ognjenovićeva je zadržala crnu, belu i led boju na svojim modelima koji su praktični i elegantni i jednako spremni za poslovne obaveze, ali i momente kada večernji izlazak zahteva elegantnu kombinaciju.

Reviju su pratile brojne ličnosti iz javnog života, a njome je zatvorena Beogradska nedelja mode.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом