Dvanaesta sezona „Štrebera“ poslednja?
Posle pune decenije opstanka i manje od dve nedelje do početka emitovanja 11. sezone „Štrebera“, glumac Kunal Najar kaže da su još dve godine druženja sa Šeldonom, Leonardom, Radžom i drugima sve čemu obožavaoci popularne serije mogu da se nadaju.
Štreber Kunal Najar koji u popularnoj seriji tumači ulogu Radža Kutrapalija, u intervjuu za portal Didžital spaj, pričao je o mogućem kraju serije.
„Ne kažem da je kraj posle 12. sezone, ali svi znamo da ova sjajna, posebna priča koja nam se dešava mora jednom da se završi“, objasnio je Kunal.
Prema njegovoj oceni, niko ne želi da vidi starog, debelog Radža. „Ne odlučujem ja, ali ono što mogu sa sigurnošću da kažem je da će biti manje epizoda u budućnosti nego što ih je emitovano“, istakao je glumac.
Prošle godine Najar je nagovestio da bi 10. sezona mogla da bude poslednja. Potvrda da su odobrene još dve sezone prekinula je spekulacije.
„Zašto bi iko odustao od nečega što je toliko dobro? Niko to ne bi uradio. Ni studio, ni glumci, niko. Ali ovo je industrija i ukoliko mastilo nije na papiru i potpisi i pečati su tu sve je moguće“, kaže zvezda Štrebera.
Jedanaesta sezona serije premijerno će početi da se emituje 25. septembra 2018. godine.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар