Milan je perač prozora, kakav je Beograd iz njegovog ugla

Milan Dimić je profesionalni perač prozora. Kaže da poseduje licencu i da, po zakonu, može da radi maksimalno osam sati dnevno, a više ne bi fizički ni izdržao.

U razgovoru sa reporterom RTS-a kroz prozor Jutarnjeg programa, Milan Dimić je rekao da ima trenutaka i kada se pojavi starh, ali da je to više opreznost da se ne opusti na velikim visinama.

Ne rade samo kada je mnogo hladno, ili previše vruće. „Ovo je za sada podnošljivo i izdrživo, tako da nije strašno“, rekao je Milan.

U Beogradu je, kaže, više prljavih nego čistih prozora – ponekad ne pomažu ni krpe ni hemija.

Najviši prozor koji je prao bio je na 26. spratu banjičkog solitera.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом