U Nišu seku...
Nišlija Vladimir Marinković, iznerviran ponašanjem sugrađana, postavio je tablu na ogradu zgrade u kojoj živi kako bi upozorio prolaznike da ne mokre na nju.
Marinkovićevo obaveštenje veoma je jasno i nedvosmisleno - zabranjeno mokrenje, a u slučaju nepoštovanja zabrane kazna je odsecanje genitalija.
Originalni znak vrlo brzo se proširio društvenim mrežama, gde su hiljade ljudi pružile podršku Nišliji.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 8
Пошаљи коментар