Читај ми!

Ујутру облаци и краткотрајна киша, поподне сунце – на истоку ветровито

Пролазно наоблачење ујутру и преподне, понегде са краткотрајном кишом, а поподне разведравање. Повремено јак ветар дува на истоку земље. Највиша дневна температура до 26 степени.

На крајњем северу Србије претежно сунчано, у осталим деловима мало хладније ујутру, а после подне разведравање у свим крајевима.

На истоку и југоистоку очекује се ветровито време. Најнижа температура од девет до 15 степени, а највиша од 22 до 26 степени.

У Београду ујутру облачно, могућа је слаба киша. Средином дана разведравање, а после подне претежно сунчано, уз температуру око 23 степена.

У понедељак ће изнад већег дела земље бити претежно сунчано, док ће у брдско-планинским пределима бити променљиво облачно, уз температуру до 28 степени.

недеља, 24. август 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом