уторак, 06.03.2018, 15:00 -> 19:23
Извор: РТ
Срушио се руски војни транспортни авион, нема преживелих
Шест чланова посаде и 33 путника погинуло је када се срушио руски војни транспротни авион приликом слетања у базу Хмејмим у Сирији.
Руско Министарство одбране саопштило је да би, према првим информацијама, узрок пада могао да буде технички кавар, преноси РТ.
Око 15 часова по локалном врeмену транспортни авион Ан-26 срушио се приликом слетања у базу Хмејмим, наводи се у саопштењу и додаје да су погинули сви који су налазили у летелици.
Ан-26 срушио се 500 метара далеко од писте, додаје се у саопштењу и напомиње се да авион није био под непријатељском ватром.
Руски председник Владимир Путин изразио је саучешће породицама погинулих у несрећи.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар