Читај ми!

Туча у парку у Новом Саду, малолетник тешко повређен

У парку поред Средње медицинске школе у Новом Саду синоћ је дошло до туче, а том приликом један малолетник је задобио вишеструке повреде.

Туча са догодила синоћ у парку, у улици Војводе Книћанина у Новом Саду, током које је дечак 2011. годиште, задобио вишеструке повреде.

Лекарска екипа интервенисала по првом приоритету, а након иницијалног збрињавања, малолетник је превезен на одељење дечије хирургије Дечје болнице у Новом Саду.

Како је за РТС рекла докторла Андреа Ђуретић, портпаролка болнице, дечак је има тешке телесне повреде на лицу и глави примењују се мере интензивне терапије.

Према незваничним информацијама, петнаестогодишњак је био у парку са вршњацима, када је наишло десетак, за сада, непознатих младића са дрвеним палицама.

Тинејџери су почели да беже, али се један од њих спотакао и пао, па су нападачи кренули да га ударају.

Полиција ради на утврђивању свих околнисти.

четвртак, 16. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом