Читај ми!

Продужен притвор "Врачарцима" за још 30 дана

Специјални суд продужио је притвор за 18 осумњичених припадника организоване криминалне групе "Врачарци", који се сумњиче за три тешка убиства и пет покушаја тешких убистава.

Осумњиченима је притвор продужен за још 30 дана, наведено је у саопштењу суда. 

Оптужница је подигнута против 38 особа због сумње да су били припадници организоване криминалне групе, чије су вође, како је наведено у оптужници, Н. В. звани Џони са Врачара и У. П.

Група се терети за убиства 20. марта Александра Халабрина, 10. септембра Драгана Ристића и 17. октобра 2020. године Александра Шараца.

Покушаји убистава извршени су 7. октобра на сада покојног Лазара Вукићевића, 29. децембра 2019. године на Самира Дивљановића, 11. маја 2020. на Милоша Ниловића, 27. новембра 2020. године на Андрију Зарића, као и на Арсенија Стефановића 1. фебраура 2021. године.

уторак, 01. април 2025.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом