недеља, 08.03.2020, 19:30 -> 20:58
Извор: РТС
Фудбалерима ФК "Кушиљево" позлило након утакмице, сумња се на удисање плина
Фудбалерима ФК "Кушиљево" из Свилајнца позлило је по одласку у свлачионицу, након утакмице у Мешеву код Крушевца. Према до сада непотврђеним информацијама сумња се да је до здравствених проблема дошло услед удисања плина. Фудбалери су ван животне опасности, сазнаје РТС.
Сви фудбалери су добили кисеоник, налазе се ван животне опасности и биће пуштени кући, потврђено је РТС-у у Хитној помоћи.
Сумња се да је до здравствених проблема дошло услед удисања плина којим се, према рецима Јована Стаменковица, секретара свилајначког клуба, загрева вода у бојлеру свлачионице.
До инцидента је дошло након завршетка утакмице 16. кола Зоне Запад у којој су се у Мешеву код Крушевца сусрели ФК "Мешево" и ФК "Кушиљево" из Свилајнца, фудбалерима гостујућег тима је, позлило по одласку у свлачионицу.
Екипа Хитне помоћи која је око 17 часова примила позив и изашла на лице места, петорицу најугроженијих фубалера, у свесном стању, превезла је за Крушевац, док су се остали чланови тима са слабијим тегобама током вечери сами јавили служби Хитне медицинске помоћи.
Коментари