Ватерполисти Звезде пали у другом полувремену против Марсеја

Ватерполисти Марсеја савладали су у Београду Црвену звезду са 11:8 у мечу осмо кола Групе Б Лиге шампиона.

Црвено-бели су имали снаге за једно полувреме које су решили у своју корист. Наставак је донео много бољу игру гостију, који су успели да преокрену резултат и победе.

Звезда је била много бољи ривал у прве две четвртине, први је добила са 3:1, другу са 4:3, па се на полувреме отишло при предношћу црвено-белих од три гола разлике.

Марсеј је заиграо много боље у наставку и у трећем периоду преокренуо резулрат. Звезда је примила четири гола, а није успела да постигне ниједан. Слична слика и у последњем периоду, три гола Марсеја и један нашег тима. На крају 11:8 за Марсеј.

Најефикаснији у тиму Марсеја био је Вукићевић са пет голова. У тиму Звезде Басара је постигао три гола, а Вукићевић два.

Црвено-бели су остали на једној победи у Лиги шампиона, док је Марсеј забележио шесту победу и уз један пораз заузиа друго место на табели.