Аспас сачувао част "фурије", Мбапе спречио пораз Француске

Фудбалери Шпаније савладали су Тунис са 1:0, у последњем мечу пред Мундијал у Русији. Француска извукла 1:1 против Американаца, голом Мбапеа у 80. минуту. Победе Аустралије и Марока, Шведска и Перу без голова.

Шпанија се није прославила у генералној проби пред Светско првенство, али је победу "фурији" против Туниса донео Јаго Аспас голом у 85. минуту.

Тунис се још једном показао као чврста екипа, са којом ће многи имати проблем на Мундијалу у Русији.

Са горким укусом у устима на Мундијал одлази и Француска, која је у генералној проби одиграла са селекцијом САД 1:1.

Грин је донео предност гостима у Лиону у финишу првог дела, док је пораз Француске спречио Килијан Мбапе, голом у 80. минуту меча.

Данска је са 2:0 савладала екипу Мексика, а стрелци су били Поулсен и Ериксен у финишу сусрета.

Аустралија је са 2:1 савладала Мађарску, док је Мароко са 3:1 био бољи од Естоније.

Шведска и Перу одиграли су без голова 0:0.