Читај ми!

Немања Илић за РТС: Као најискуснији први сам посустао, лоше одиграо

Рукометаш Србије Немања Илић истакао је после пораза од Шпаније на Европском првенству да је као један од најискуснијих играча лоше одиграо меч.

Рукометаши Србије поражени су од Шпаније резултатом 29:27 (19:15) у мечу првог кола прелиминарне рунде на Европском првенству.

"Много грешака смо направили у првом полувремену, много промашених шутева и шанси да их стигнемо, иако смо примили много голова. Ја сам као најискуснији први посустао, лоше одиграо. Никако да их стигнемо, тешко кад их јуримо током целог меча. Морамо већ да се окрећемо следећој утакмици, да пробамо да не тугујемо, као што смо то радили против Исланда (на Европском првенству 2024. године, прим. аут.) и да то буде катастрофа. Морамо брзо да заборавимо и да се окренемо наредној утакмици", рекао је Немања Илић.

Следећи сусрет Србија ће играти против Немачке, 17. јануара, а истог дана Шпанија се састаје са Аустријом.

Пред Србијом је захтеван задатак, у овом тренутку, после пораза од Шпаније, делује недостижно да Раул Гонзалес са екипом избори главну рунду Европског првенства.

четвртак, 15. јануар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом