Нејмар бржи од звука

Петнаест секунди је било потребно Нејмару да Бразилу донесе предност у полуфиналу олимпијског турнира против Хондураса.

Репрезентација Бразила пласирала се у финале Олимпијских игара, пошто је у полуфиналу декласирала Хондурас са 6:0.

После гола Нејмара у 15. секунди, домаћин Игара је и у наставку сусрета играо силовито, па су на полувремену отишли с три гола предности. Габријел Хесус је у 26. дуплирао предност, а у 35. је повисио на 3:0.

Репрезентација Бразила и у наставку утакмице била је изузетно ефикасна, па је Маркињос у 51. постигао четврти гол, да би Луан у 79. повисио на 5:0.

Нејмар је у првом минуту судијске надокнаде времена из једанаестерца поставио коначан резултат.

Бразил ће се у финалу Олимпијских игара састати са бољим из дуела између Нигерије и Немачке.