За крај интервјуа пољубац од боксера, уследила тужба

Бугарин Кубрат Пулев суспендован је након што је после победе над Румуном Богданом Дунуом пољубио новинарку Џенифер Равало, која га је интервјуисала.

Челници су суспендовали Бугарина јер је пољубио у уста новинарку Вегас спортс дејлија без њеног пристанка.

Новинарка га је питала о мечу са Тајсоном Фјуријем, а Пулев ју је ухватио за лице и пољубио у уста.

Бугарин је касније изјавио да су они пријатељи, а новинарка је рекла да су се упознали претходног дана и да је поднела тужби против боксера, а на конференцији је додала да је "шокирана и понижена" и да није знала како да реагује.

Она је додала да ју је Пулев после интервјуа са обе обе руке ухватио за задњицу, насмејао се и отишао као да се ништа није догодило.

Бугарин ће морати да се појави пред Спортском комисијом у Калифорнији.

Број коментара 9

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 24. децембар 2025.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом