Бонзи Колсон се вратио у Макаби
Амерички кошаркаш Бонзи Колсон потписао је двогодишњи уговор са Макабијем, саопштио је клуб из Тел Авива.
Колсон (30) је претходне две сезоне играо за Фенербахче, а са турским клубом освојио је Евролигу 2025. године.
Амерички кошаркаш је већ играо за Макаби од 2022. до 2024. године.
"Невероватно сам срећан и захвалан што сам поново са својом породицом, Макабијем. Од тренутка када сам отишао, увек сам имао посебно место у срцу за овај клуб, навијаче и град Тел Авив. Желим да се захвалим власницима, управи и стручном штабу што су веровали у мене и омогуц́или ми да се вратим. Узбуђен сам и спреман да заједно створимо још посебних успомена. Видимо се ускоро", рекао је Колсон.
Он је пре Фенербахчеа и Макабија у Европи играо за Каршијаку, Стразбур и Дарушафаку.
Коментари