Читај ми!

Бонзи Колсон се вратио у Макаби

Амерички кошаркаш Бонзи Колсон потписао је двогодишњи уговор са Макабијем, саопштио је клуб из Тел Авива.

Колсон (30) је претходне две сезоне играо за Фенербахче, а са турским клубом освојио је Евролигу 2025. године. 

Амерички кошаркаш је већ играо за Макаби од 2022. до 2024. године.

"Невероватно сам срећан и захвалан што сам поново са својом породицом, Макабијем. Од тренутка када сам отишао, увек сам имао посебно место у срцу за овај клуб, навијаче и град Тел Авив. Желим да се захвалим власницима, управи и стручном штабу што су веровали у мене и омогуц́или ми да се вратим. Узбуђен сам и спреман да заједно створимо још посебних успомена. Видимо се ускоро", рекао је Колсон.

Он је пре Фенербахчеа и Макабија у Европи играо за Каршијаку, Стразбур и Дарушафаку.

недеља, 28. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом