Читај ми!
Потврда из Барселоне – меч против Макабија без присуства публике
Кошаркашки клуб Барселона саопштио је да ће утакмица 20. кола Евролиге против Макабија из Тел Авива, која је на програму 6. јануара, бити одиграна без присуства навијача.
У саопштењу се наводи да је одлука донета из безбедносних разлога, пошто је Барселона после координације са локалном полицијом проценила да је утакмица са Макабијем меч "високог ризика".
Барселона је подсетила и да су други клубови Евролиге предузели сличне мере када су проценили да се ради о утакмицама високог ризика.
Каталонски клуб је објавио да ће навијачима који су већ купили улазнице за дуел са Макабијем бити обезбеђен повраћај новца.
Утакмица 20. кола Евролиге између кошаркаша Барселоне и Макабија биће одиграна 6. јануара од 20.30 часова у дворани "Палау Блауграна".
Коментари