Звезда разбила “млађег брата”

Црвено-бели нису имали милости према братском клубу. Кошаркаши Црвене звезде савладали су екипу Радничког ФМП са 89:65 (23:22, 20:19, 26:15, 20:9), у преосталој утакмици 6. кола Суперлиге Србије.

Кошаркаши радничког имали су снаге да се супротставе Звезди само за 20 минута. Прво полувреме црвено-бели су решили у своју корист резултатом 43:41. У другом полувремену Звезда је додала гас и предност је расла из минута у минут до коначних 24 поена предности.

До четврте победе у досадашњем делу такмичења црвено-беле су предводили Суботић са 16, Илић са 12 и Цветковић са 10 поена, док је у Радничком ФМП, који је претрпео трећи пораз, Смиљаних убацио 15, а Ђокић 10 поена.