Милан нерешено, Интер и даље први

Фудбалери Милана нису успели да искористе кикс водећег Интера, пошто су у утакмици 29. кола Серије А на свом терену одиграли нерешено против екипе Наполија 1:1 (1:1).

Ситуација на врху табеле остала је након 29. кола непромењена, пошто Интер и даље има бод предности у односу на градског ривала, док се Рома примакла на четири бода заостатка у односу на "неро-азуре".

Наполи је повео у 13. минуту преко Уга Кампањара, а коначан резултат поставио је Филипо Инзаги после 13 минута.

Фудбалери Милана су у другом полувремену пропустили бројне прилике за гол, због чега су остали на другом месту на табели.

Важне победе у борби за опстанак забележили су Аталанта и Лацио, док је поразом од директног конкурента у Бергаму екипа Ливорна пала на последње место.

Катанија, коју са клупе води Синиша Михајловић, данас је освојила један бод на гостовању против Кијева и све је даље од зоне испадања.