Нова три бода за Астон вилу, Миленковић одиграо цео меч у ремију Нотингема

Фудбалери Астон виле победили су Лестер резултатом 2:1 у мечу трећег кола Премијер лиге.

Вила је повела у 28. минуту након одличне акције из прекида и поготка Онане. Бољу игру гости су наплатили новим голом у 64. минуту када је Дуран главом погодио након Дињовог прецизног центаршута.

Лестер је успео да смањи заостатак у 73. минуту преко резервисте Буонанотеа, али није успео да дође до изједначења.

Коста Недељковић поново је добио прилику са клупе, одигравши последњих десетак минута сусрета.

Други српски репрезентативац Никола Миленковић одиграо је свих 90 минута за Нотингем форест против Вулверхемптона у мечу који је завршен без победника, резултатом 1:1.

Вуд је био стрелац у десетом минуту за домаће, док је изједначење и бод гостима донео Белегарде сјајним ударцем после само два минута.

Победе Брентфорда и Борнумта, реми у Ипсвичу

Брентфорд је са 3:1 рутински савладао Саутемптон и дошао до друге победе у сезони.

Мбеумо је са два поготка након грешака гостујућих дефанзиваца обезбедио тријумф, а оверио га је Виса. Једини гол за "свеце" био је дело Сугаваре.

Евертон је успео да испусти два гола предности и забележи нови пораз, док је Борнмут дошао до прве победе.

Водиле су "карамеле" са 2:0 погоцима Кина и Калверт Луина, али су Семењо, Кук и на крају Синистера успели да спасу свој тим пораза.

Ипсвич и Фулам су поделили бодове након велике борбе, чиме су домаћи дошли до свог првог бода у сезони.

Повратници у Премијер лигу повели су изванредним ударцем Делапа, али је изједначио Траоре, што је био и последњи погодак на сусрету.