Звездин минималац у Лучанима - Драговић донео победу црвено-белима

Фудбалери Црвене звезде савладали су Младост у Лучанима резултатом 1:0 у мечу четвртог кола плеј-офа Суперлиге Србије.

У дуелу који није имао резултатски значај за учеснике, Владан Милојевић је значајно подмладио свој састав и дао прилику играчима који нису имали шансу да играју у већој мери током пролећног дела сезоне.

Међутим, и тако измењен састав црвено-белих је контролисао дешавања на терену и имао иницијативу током читавог сусрета.

Голова у првом полувремену није било, али је средином другог дела Звезда ипак успела да дође до победоносног поготка.

Стрелац је био Александар Драговић који је у 68. минуту искористио један одбитак у противничком шеснаестерцу да постигне једини гол на мечу.

До краја је Звезда сачувала предност и освојила нова три бода, али и наставила загревање за финале Купа Србије које игра против Војводине.