Победа ТСЦ-а у Новом Пазару - узалудан хет-трик Адема Љајића

Фудбалери ТСЦ-а победили су у Новом Пазару, екипу домаћина са 4:3 у утакмици 28. кола Суперлиге Србије. Војводина и Чукарички ремизирали су у Новом Саду 1:1.

Чак седам погодака постигнуто је у Новом Пазару у мечу који је био изузетно битан за домаћи тим који се са Напретком бори за осму позицију на табели.

Повели су гости поготком Пантовића у 9. минуту, али радост екипе из Бачке Тополе није дуго трајала.

Адем Љајић је већ у 11. минуту после асистенције Сеада Исламовића поравнао на 1:1, да би само четири минута касније, у 15. успешно реализовао ударац са беле тачке.

Да се на полувреме оде са нерешеним исходом потрудио се Ћирковић који је у 24. минуту на асистенцију Станића матирао голмана домаће екипе Николу Мирковића.

По почетку другог полувремена, у 51. минуту Милосављевић доноси нову предност гостујућој екипи, а потом у 55. исти играч користи лоше постављање фудбалера у живом зиду, да између њих лопту проследи у гол плавих.

Нови Пазар је уписао трећи пораз у низу.

Војводина је ремизирала са Чукаричким на "Карађорђу".

Повела је домаћа екипа у 16. минуту поготком Ивановића после асистенције Бјековића.

Гостујући тим успео је да изједначи већ у 25. поготком Миладиновића, испоставиће се да ће овим резултатом бити завршен упркос великом броју прилика који је пропустила домаћа екипа.