Интер бољи од Лечеа, Верона победила први пут од августа

Фудбалери Интера победили су на свом терену Лече резултатом 2:0 у утакмици 17. кола италијанске Серије А. Истим резултатом, Верона је надиграла Каљари и тако забележила прву победу још од 26. августа.

Интер је на свом терену головима Бисека у 43. и Бареле у 78. минуту рутински савладоа Лече резултатом 2:0.

Гости су крај утакмице дочекали са играчем мање на терену пошто је Ламек Банда у 84. минуту зарадио црвени картон.

Четвртом победом у низу, тим из Милана је задржао прво место на табели и четири бода предности у односу на другопласирани Јувентус.

Верона коначно победила

Истим резултатом, Верона је на "Бентегодију" победила Каљари. Сирил Нгонге је у 53. минуту довео домаћи тим у вођство, а коначан резултат поставио је фудбалер из Тузле Милан Ђурић у 90. минуту.

Посао је противницима олакшао Антоан Макумбу који је у 52. минуту добио други жути картон, па је Каљари играо са десет играча.

Ово је тек трећи тријумф Вероне у Серија А ове сезоне, а први још од 26. августа, када су у другом колу првенства Италије надиграли Рому, након што су и у првом узели три бода Емполију.