Спартак бољи од Новог Пазара у заосталој утакмици, Раднички и Железничар поделили бодове

Фудбалери суботичког Спартака победили су у гостима Нови Пазар резултатом 1:0 у заосталом мечу деветог кола Суперлиге Србије, док су Раднички и Железничар одиграли у Нишу без победника - 1:1.

Изабраници Ненада Лалатовића су пред празним трибинама стадиона у Новом Пазару савладали домаћина голом резервисте Воја Убипарипа у 87. минуту.

Домаћин је већ у 16. минуту остао без Адема Љајића који је због повреде морао да напусти игру.

Нови Пазар је после пораза остао четврти на табели Суперлиге Србије са 29 бодова, док је Спартак избио на девето место са 25 бодова.

У првом колу пролећног дела сезоне Нови Пазар ће 10. фебруара играти у Панчеву против Железничара, док ће Спартак истог дана у госте крушевачком Напретку.

Без победника у дуелу Радничког и Железничара у Нишу

Такође у заосталој утакмици одложеног деветог кола Суперлиге, Раднички и Железничар су одиграли у Нишу утакмицу без победника - 1:1.

Сава Петров је голом у 54. минуту донео предност домаћину, али је Марко Конатар изједначио пред сам крај сусрета, у надокнади времена.

Након поделе бодова, и Раднички и Железничар су остали при самом дну табеле. Панчевци имају 18 освојених бодова, а Нишлије бод мање. У леђа им гледа само фењераш - Радник из Сурдулице.