Реми Ситија и Тотенхема

Фудбалери Манчестер ситија и Тотенхема одиграли су нерешено 3:3 у 14. колу Премијер лиге.

Екипе Ситија и Тотенхема употпунили су недељно поподне са великим бројем голова у Премијер лиги.

Наговештај одличног меча донео је Сон Хунг Мин већ у шестом минуту меча када је Тотенхему донео предност, међутим три минута касније исти играч је поравнао резултат, аутоголом.

Сити је после изједначујућег поготка имао неколико добрих прилика, али је прво Жереми Доку погодио пречку, потом је Ерлинг Холанд промашивши готово празан гол.

Међутим, Фил Фоден је 32. минуту након одличног додавања Хулијана Алвареза крунисао ударац са пет метара голом. До крај првог дела игре није било голова, али ни већих узбуђења.

Ђовани Ло Селсо је Тотенхему донео ново изједначење у 69. минуту, а онда је Џек Грилиш у 81. донео нову предност "грађанима".

Коначан резултат узбудљивог меча поставио је Дејан Кулушевски у 90. минуту утакмице.

Манчестер сити ће у наредном колу играти у Бирмингему против Астон Виле, док ће се Тотенхем састати са Вест Хемом.