Букари донео Звезди победу над Војводином пред одлучујући меч са Јанг бојсом

Фудбалери Црвене звезде савладали су Војводину 2:1 у утакмици 16. кола Суперлиге Србије, одиграној на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду.

Интересантна утакмица у Новом Саду, где је Војводина парирала шампиону Србије.

Осман Букари је већ у трећем минуту довео госте из Београда у вођство, асистирао му је Насир Ђига.

Изједначење је стигло преко Радомира Милосављевића у 12. минуту. Успешно се Милосављевић убацио, избегавши офсајд замку и пас у простор Ђорђа Црномарковића за лаку егзекуцију.

Звезди вођство враћа Букари другим голом, после лоше реакције одбране Војводине на центаршут Иванића и "поклон" пред голом Царевића.

Црвено-бели су се са 37 бодова приближили лидеру првенства Партизану на само три бода заостатка, а црно-беле чека дуел са ТСЦ-ом у Хумској. Војводина остаје на 22 бодва и налази се на петом месту.

Звезду очекује одлучујући сусрет за "европско пролеће" против Јанг бојса 28. новембра, а "Лале" гостују код Партизана у наредном колу Суперлиге.