Лучанска Младост боља од Новог Пазара, Војводина у финишу до победе над Јавором

Фудбалери Младости из Лучана савладали су на свом терену екипу Новог Пазара 2:0 у оквиру осмог кола Суперлиге Србије. Војводина је на свом терену у финишу утакмице стигла до победе над Јавором, 2:1

Лучанска Младост уписала је четврти тријумф у новој сезони Суперлиге Србије, док је Нови Пазар забележио исти број пораза.

Тим из Лучана је у 14. минуту дошао је до предности. Стрелац са беле тачке био је Патрик Фрајдеј.

Новопазарци су од 23. минута остали са играчем мање, јер је због неопрезног старта други жути картон добио Разак Адетунђи Адешина.

Младост је у 39. минуту повисила резултат, а стрелац је поново био Фрајдеј.

У деветом колу Суперлиге Србије фудбалери Младости играће против Чукаричког, док Нови Пазар на свом стадиону дочекује Спартак из Суботице.

Меч Војводине и Јавора у Новом Саду почео је са закашњењем од 15 минута услед натопљеног терена.

Јавор је од 30. минута имао гол предности, Ибрахим Танко је био прецизан за тим из Ивањице. До краја меча, екипе су биле уједначене у игри и без значајнијих акција.

Ипак, Војводина је стигла до победе у финишу меча, прво је Стефан Вукић изједначио резулата у 94. минуту, а затим је Асмир Кајевић након пенала у 99. минуту донео сва три поба црвено-белима из Новог Сада.

У наредном колу Војводина гостује у Београду код екипе Вождовца, док Јавор дочекује ИМТ.