Влаховић стрелац и асистент у убедљивом тријумфу Јувентуса

Фудбалери Јувентуса убедљивим тријумфом од 3:0 у Удинама почели су нову сезону у Серији А. Други гол за Стару даму постигао је Душан Влаховић са беле тачке, а претходно је био асистент код поготка Кијезе.

Иако већ ,месецима траје нагађање где би Душан Влаховић могао да настави каријеру, српски нападач био је стартер у тиму Јувентуса на старту сезоне у Серији А и дао велики допринос у убедљивој победи свог тима.

Влаховић је већ у другом минуту асистирао Кијези за вођство Старе даме, да би се у 20. минуту и сам уписао у листу стрелаца са беле тачке.

Коначан резултат меча поставио је Рабио у последњим тренуцима првог дела.

Филип Костић није био у протоколу за меч, док је у екипи Удинезеа у другом полувремену играо српски репрезентативац Лазар Самарџић.

Лацио је дуго водио у Лечеу, а онда је дозволио домаћину да у само три минута дође до преокрета и бодова.

Имобиле је донео предност римској екипи у 26. минуту, да би победу Лечеу донели Алмквист у 85. и Ди Франческо у 87. минуту утакмице.