Прва победа ИМТ-а у Суперлиги после драме у Новом Пазару

Фудбалер ИМТ-а са Новог Београда уписали су прва три бода у Суперлиги Србије победом 4:3 (1:2) на гостовању код екипе Новог Пазара.

Историјски дан за екипу са Новог Београда. Прва три бода у највишем рангу српског фудбала и то изборени преокретом у судијској надокнади.

Домаћини су повели голом Адетунџија Адешине у трећем минуту. Изједначење је дошло већ у деветом минуту голом Милоша Луковића. Митар Егелаш се у 34. минуту побеинуо да Пазарци на одмор оду са голом предности.

Сам финиш утакмице био је прави спектакл за неутралне љубитеље фудбала. Луковић је у 81. минуту другим голом вратио егал на семафор. У 85. минуту Урош Лазић поставља 3:2 за Нови Пазар.

Нови суперлигаш се није предао до самог судијског звiждука и као награда су стигла два поготка за преокрет и три бода. Прво Глишић у другом минуту судијске надокнаде, па Виктор Живојиновић два минута касније за 4:3, придодавши погодак уз две асистенције на мечу.

ИМТ је после пораза од Спартака у првом колу уписао реми са Вождовцем и сада победу против Новог Пазара. Налазе се на средини табеле после три кола.

Пазарци су у другачијем току, после иницијалног тријумфа над Радничим 1923 су поражени од Јавора и ИМТ-а.

У наредном колу ИМТ игра против Чукаричког, док Нови Пазар гостује код Радника у Сурдулици.