Месијев плес у Интеру из Мајамија

Фудбалер Интера из Мајамија Лионел Меси уписао је два гола и једну асистенцију у победи против Атланте 4:0 у Купу Северне и Централне Америке.

Аргентинац Лионел Меси у победи Интера над Атлантом убележио је својеврсни јубилеј будући да је постигао гол стотом клубу каријери.

Меси је већ у осмом минуту игре довео Интер у предности, а затим наставио у 22. минуту и донео двоструку предност тиму из Мајамија. До полувремена Интер је имао три гола више од Атланте, а стрелац је био Роберт Тејлор.

Некадашњи ас Барселоне и ПСЖ-а уписао је и асистенцију у 53. минуту игре, а последњи гол на мечу дело је Тејлора.

Меси је до сада уписао две утакмице у дресу новог клуба - Интера, а постигао је три гола и једно додавање за погодак. Меч против Атланте био је други Месијев у тиму из Мајамија, а он је екипу до 79. минута када је замењен предводио и као капитен.

У другом полувремену утакмице на терен је ушао и некадашњи Месијев саиграч из Барселоне Серхио Бускец, што је поједине кориснике на Твитеру подсетило на славне дане у екипи шпанског тима.