ТСЦ убедљив против Новог Пазара, реми Вождовца и Чукаричког

Фудбалери ТСЦ-а из Бачке Тополе убедљиво су савладали на гостовању екипу Новог Пазара 4:1 у оквиру 36. кола Суперлиге Србије. Вождовац и Чукарички су ремизирали 1:1.

ТСЦ је тријумфом над Новим Пазаром учврстио другу позицију на табели са 74 бода и сада имају два више од трећепласираног Чукаричког.

Гости из Бачке Тополе дошли су до тријумфа у другом полувремену меча, будући да је резултат на крају првог дела игре био нерешен без голова.

Стрелци за ТСЦ били су Немања Петровић у 52. и пет минута касније Аранђел Стојковић.

Млади Петар Ратков је постигао трећи гол за ТСЦ у 67. минуту, а питање победника је практично у 78. минуту решио Стефан Вукић.

Пораз Новог Пазара ублажио је Бојица Никчевић из пенала у 89. минуту игре.

Реми на "крову"

Фудбалери Вождовца одиграли су нерешено са Чукаричким 1:1.

Стефан Томовић је довео у предност госте с Бановог брда у 12. минуту.

Ђорше Ивановић је повисио резултат у другом полувремену у 57. минуту, али је славље "брђана" кратко трајало због тога што је досуђен офсајд након асистенције из ВАР собе.

Самбу Сисоко из Чукаричког је искључен из игре након другог жутог картона на мечу у 80. минуту, те су гости играли до краја с играчем мање.

Данило Теодоровић поставио је коначан резултат утакмице 1:1 у финишу игре, у 90. минуту.

Тим из Бачке Тополе и екипа с Бановог брда ове сезоне воде велику борбу за друго место које води у квалификације за Лигу шампиона, а коначно стање на табели биће познато у последњем колу које је на програму 27. маја.

ТСЦ се састаје са Војводином у Бачкој Тополи, док Чукарички дочекује екипу Радничког из Крагујевца.