"Орлићи" нападају домаћина Чешку

Млада фудбалска репрезентација Србије игра од 18 часова против домаћина Чешке, у другом колу такмичења на Европском првенству у Чешкој.

Репрезентација Србије је у првом колу одиграла са Немачком нерешено 1:1. на старту првенства Европе. Србија је повела у 8. минуту голом Филипа Ђуричића, а изједначење Немцима донео је Емре Џан девет минута касније.

Чешка је у првом мечу на првенству поражена од Данске са 1:2.

У трећем колу, три дана касније Србија ће од 20.45 играти против Данске.

У првом полуфиналу, у суботу 27. јуна од 18 часова у Оломоуцу играће првопласирана екипа из Групе Б против другопласиране из Групе А, док ће од 21 час у Прагу почети дуел првопласиране екипе из Групе А и другопласиране из Групе Б.

Финале је на програму 30. јуна од 20.45 у Прагу.