Туре коштао Ливерпул победе на Хоторнсу

Вест Бромвич Албион и Ливерпул одиграли су меч без побендика у оквиру 24. кола Премијер лиге. Гол за "црвене" са Енфилда постигао је Данијел Стариџ, док је изједначење домаћој екипи обезбедио Виктор Аничебе. Арсенал је са 2:0 славио против Кристал паласа.

Фудбалери Вест Бромвич Албиона и Ливерпула одиграли су 1:1 (0:1) у оквиру 24. кола Премијер лиге.

Гости из Ливерпула су повели голом Данијела Стариџа у 24. минуту, после феноменалне асистенције Луиса Суареза.

Фудбалери ВБА успели су да изједначе у 67. минуту, и то голом резервисте Виктора Аничебеа, који је искористио велику грешку штопера "црвених" Кола Туреа.

Ово је први реми Вест Бромвича и Ливерпула у елитној енглеској лиги после скоро 30 година.

Фудбалери Арсенала победили су на свом терену Кристал палас са 2:0.

"Тобџије" су се овом победом, макар до сутра, вратиле на лидерско место Премијершипа.

Арсенал је до победе над Кристал паласом дошао головима Алекса Окслејда Чембрлејна у другом полувремену. Чембрлејн је свој први гол на мечу постигао у 47. минуту после асистенције Сантија Казорле, да би коначан резултат поставио у 73. након сјајне акције "тобџија".

Лондонски клуб је тако уписао 17. тријумф у сезони и сада има 55 бодова, два више од Манчестер ситија, који у понедељак дочекује Челси, док је Кристал Палас остао на 17. месту са 23 бода.