Победа Партизана, Мутомбо се намеће

Партизан је у другом тест мечу на припремама у Турској савладао јужнокорејски Гјонгнам са 2:1. Голове су постигли Мутомбо, Пантић и Гулан (аутогол). Наредни меч "црно-бели" играју против бугарског Литекса.

Фудбалери Партизана победили су данас у пријатељској утакмици у Белеку Гјонгнам из Јужне Кореје са 2:1 (1:0).

По изузетно јакој киши голове за црно-беле постигли су Белгијанац Андре Мутомбо, који је на проби у Партизану, у 14. минуту и Данило Пантић у 75, док је Никола Гулан у 79. минуту погодио сопствену мрежу.

Ово је друга победа Партизана на припремама у Турској, пошто су изабраници Марка Николића истим резултатом били бољи од аустријског Волфсбергера.

Следећу утакмицу фудбалери Партизана одиграће у четврак, 30. јануара, против бугарског Литекса.

Партизан, прво полувреме: Лукач, Лазовић, Станковић, Волков, Аксентијевић, Илић, Јојић, Марковић, Обрадовић, Малбашић, Мутомбо.
Партизан друго полувреме: Петровић, Петровић ,Трајковић, Нинковић, Дринчић, Грбић, Вулићевић, Брашанац, Шкулетић, Пантић, Гулан.