Фудбал уживо: Победа Партизана

Партизан победио Јагодину са 1:0. Црвна звезда после преокрета славила у Новом Пазару са 2:1 (1:1). У дербију Премијер лиге Ливерпул и Манчестер сити поделили бодове - 2:2. Сампдорија Славила у Милану. Победа Барсе, пораз Реала.

23.10 - Ривал Партизана у последњем колу квалификација за Лигу Европа, норвешки Трумсе, победио је у гостима Хенефош са 1:0, док је противник Црвене звезде у истом такмичењу, француски Бордо, играо нерешено 0:0 у гостима код Пари Сен Жермена.

23.00 - Фудбалери Реал Мадрида у гостима изгубили од Хетафеа са 2:1.

21.00 - Фудбалери Барселоне победили су вечерас у гостима екипу Осасуне са 2:1 у утакмици другог кола шпанске Примере.

20.56 - Крај утакмице, Партизан победио Јагодину са 1:0 (1:0).

20.00 - Сампдорија као гост славила против Милана са 1:0. Стрелац је био Андреа Коста у 59. минуту.

19.49 - Полувреме, Партизан води против Јагодине са 1:0.

19.45 - Гол, Партизан повео против Јагодине са 1:0. Стрелац Митровић у 41. минуту

19.04 - Почео меч између Партизана и Јагодине.

18.56 - Црвена звезда победила у гостима екипу Новог Пазара са 2:1 (1:1).

18.52 - Крај утакмице, Ливерпул - Манчестер сити 2:2.

18.40 - Ново изједначење, други гол за Манчестер сити постигао је Карлос Тевез у 89. минуту.

18.25 - Суарез за ново вођство Ливерпула, 2:1, минут 66.

18.21 - Манчестер сити изједначио против Ливерпула, 1:1. Стрелац Јаја Туре у 63. минуту.

18.12 - Лука Милуновић доводи Звезду у предност 2:1, минут 51.

17.51 - Завршено прво полувреме, Нови Пазар - Црвена звезда 1:1.

17.40 - Касалица постиже гол у 38. минуту за изједначење, Нови Пазар - Црвена звезда 1:1.

17.36 - Ливерпул повео против Ситија са 1:0. Гол је постигао Шкртел у 24. минуту.

17.30 - Нови Пазар повео против Црвене звезде са 1:0. Стрелац Милош Богуновић у 28. минуту.

17.00 - Почео меч између Новог Пазара и Црвене звезде.

16.55 - Фудбалери Стоука одиграли су на свом терену нерешено 0:0 са Арсеналом у другом колу Премијер лиге Енглеске.

16.30 - Челници Парме протестовали су данас због суђења на утакмици првог кола Серије А, у којој је Јувентус победио са 2:0. Меч је обележила спорна одлука судије, који је Пирлу признао погодак из слободног удараца, иако је голман Миранте лопту зауставио на гол линији.

15.45 - Бивши румунски репрезентативац Георги Попеску рекао је да само навијачи Реала могу да мисле да је Кристијано Роналдо бољи фудбалер од Лионела Месија.

15.35 - Менаџер Челсија Роберто ди Матео изјавио је данас да Давид Луиз није на продају и да неће прећи у Барселону, пренели су енглески медији.

15.30 - Тренер шпанског Атлетик Билбаа Марсело Бијелса рекао је данас да ће његов клуб бити невероватно ослабљен одласком два најбоља фудбалера Хавија Мартинеса и Фернанда Љоренте.

15.00 - Фудбалер Јувентуса Бразилац Лусио могао би да пропусти читаву сезону због повреде скочног зглоба, пренели су данас италијански медији.

14.00 - "Осећам се превареним. Желео сам по сваку цену да останем у Арсеналу. Волео сам клуб, навијаче, Арсена Венгера сам доживљавао као оца, а на крају сам морао да одем", рекао је нови члан Барсе Алекс Сонг.

Фудбалери Црвене звезде играју меч у Новом Пазару. Домаћин је кажњен због недавних изгреда навијача, па се меч игра пред празним трибинама. Црно бели од 19.00 часова на свом терену играју против Јагодине.

Вечитима ови мечеви поред борбе за првенствене бодове служе и као генерална проба пред реванш сусрете квалификација за Лигу Евопе, који се играју у  четвртак.