Хајдук надиграо Металац

Фудбалери Хајдука из Куле савладали су на гостујућем терену екипу Металца са 3:1 (3:1), у преосталој утакмици 25. кола првенства Србије. Победа Хајдуку донела велике шансе у борби за опстанак, а Металац закопан за дно.

Већ после првог полувремена било је јасно да ће гости из куле однети сва три бода. Овом победом Хајдук је готово сигурно обезбедио опстанак, док је последњепласирани Металац практично "закорачио" у нижи ранг.

Гости су повели већ у првом минуту стрелац је био Голчевац. Домаћи су изједначили у 11. Хајдук поново долази у вођство у 30. минуту преко Бубала. На 3:1 повисио је Веселиновић у 36. минуту. Испоставило се то је био и коначан резултат сусрета.