ЦГР - ВБР 83:89
ЕСТ - ПОР 65:68
ЛИТ - ШВЕ 74:71
ЧЕШ - ЛЕТ 75:109
ФИН - НЕМ 19.30
ТУР - СРБ 95:90

Петрушев: Следи нокаут фаза, ја не одустајем

Кошаркаш Србије Филип Петрушев изјавио је после меча да су детаљи одлучили о исходу меча и велики број погођених тројки ривала и да следи нокаут-фаза и да он не одустаје.

Кошаркаши Србије изгубили су од репрезентације Турске меч последњег кола Групе А Евробаскет резултатом 95:90 и заузели прво место на табели. 

"Мислим да ће Алекса и Тристан бити добро и то је најбитније. И да смо победили и да смо изгубили следи осмина финала и борба на испадање. Имамо два дана да се одморимо и будемо спремни. Убацили су велики број шутева за три, то је пресудило на крају. Нисмо затворили кош, пар офанзивних скокова у последњој четвртини. Против Финске смо фаворити нема шта. Идемо, ко год да је, jа не одустајем", истакао је Петрушев.

Никола Јовић истакао је да је ривал изузетно шутирао за три поена и рекао да екипа има два дана да се спреми за дуел са Финцима.

"Тешка утакмица за нас. Противници су погодили велики број шутева, не сећам се да сам у скоријем периоду играо утакмицу у којој је неко тако играо, гађали су перфектно. Имамо много тога што треба да поправимо. Испред нас су два дана да се припремимо за дуел са Финском.

четвртак, 04. септембар 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом