среда, 16.02.2011, 17:00 -> 18:02
У средишту пажње
Ове године требало би да се донесе закон о реституцији, али још увек није јасно ни када ће се донети ни какав ће бити.
Autor:
Редакција магазинског програма
Свакога радног дана од 17 часова емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]
Да ли држава има довољно новца да плати имовину коју потражују бивши власници? Колико је реално очекивати да ће имовина бити враћена у натури и зашто се одлаже реституција?
То су нека од питања за госте емисије - Милета Антића, координатора Мреже за реституцију и Милана Париводића, једног од аутора нацрта закона о реституцији.
Уредник и водитељ Оливера Симић Милошевић.
Радио Београд 1, 17:00.
Коментари