У средишту пажње

Држава, послодавци и синдикати пре нешто више од два месеца склопили су договор о заједничком деловању како би се спречили негативни ефекти кризе, што је допринело одсуству већих штрајкова од тада. Да ли је заиста пронађен заједнички језик или ће лоша економска ситуација кад-тад да доведе до већих протеста? Шта је потребно урадити да се избегне грчки сценарио?

У средишту пажње У средишту пажње

Autor:
Редакција магазинског програма

Свакога радног дана од 17 часова емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]

Гост емисије је Зоран Стојиљковић, професор Факултета Политичких Наука и члан главног одбора УГС "Независност". Разговор води Наташа Ракетић. Радио Београд 1, у 17 сати.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом