Читај ми!

Цезар: моћ и наслеђе

У јутарњем програму Радио Београда 1 анализирамо додатно смањење акциза на гориво за још 5 одсто и утицај на домаће тржиште, транспорт и ланце снабдевања. О томе говори др Вељко М. Мијушковић са Економског факултета.

Јутро је Јутро је

Autor:
Аријана Хандан, Александар Дробац, Александра Вукадиновић, Јана Рокић и Нада Бабић

Нови јутарњи програм Првог програма Радио Београда који се емитује сваког радног дана од 6:30 до 11:00 часова, а викендом од 6:30 до 9:00 часова. [ детаљније ]

Поводом годишњице рођења Гаја Јулија Цезара, са историчарем Небојшом Дамњановићем осветљавамо његово политичко и календарско наслеђе које траје до данас. 

Такође, уз гостовање музичара и уредника Александра Петровића – Аце Селтика, подсећамо се медијског, музичког и друштвеног феноменално - историјског хуманитарног концерта Ливе Аид, од чијег је одржавања прошла 41 година.

Са вама је Александар Дробац.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом